Programma "Zwolle zingt!" op 29 februari 2020

Download het dagprogramma voor het publiek of voor de koren.

Workshops:                                                                                                                   stand per 07-02-2020

tijd plaats titel kosten docent aantal *
09.00-10.50 Hemminkzaal Scratchkoor oude muziek 17,50 euro Coert Bremmers

 15/30

15.00-17.00 Bovenfoyer links (straatzijde) Workshop Stemvorming 17,50 euro Clara de vries/Trea van der Cingel

 16/15

 * het eerste getal in de kolom "aantal" is het aantal personen dat zich opgegeven heeft, het tweede getal met maximum aantal deelnemers.

Via deze link zijn de PDF en de muziekbestanden van "One Day" te downloaden.

De viewer voor Noteworthy Composer (=geluid+notenbeeld) is gratis te downloaden via deze link. 

Kooroptredens:                                 definitief                                                                                   stand 25-02-2020: 28 koren

 Bovenfoyer links (straatzijde)  Hemminkzaal  Dommerholtzaal
 a capella koren  grote koren    popkoren
09.00-10.50  Scratchkoor oude muziek 10.00-10.45  Instuderen Vrijheidslied   met alle koren en zangers    
 zangers: b.g. Hemminkzaal: S en T rechts, A en B links 11.00 uur     Uitvoering "One Day"  publiek op de     balcons
11.10-11.30  Slavisch Byzantijns Koor 11.10-11.30  - 11.10-11.30  -
11.40-12.00  Na8ten 11.40-12.00  Presentatie Scratchkoor 11.40-12.00  Jeugdkoor #Voices
12.10-12.30  InnSingers 12.10-12.30  Gioia 12.10-12.30  VIVID Vocalgroup 
12.40-13.00  Convocaal 12.40-13.00  Zwols Senioren Koor 12.40-13.00  MelodySingers
13.10-13.30  Barokkoor 13.10-13.30  Shantykoor de Iselanders 13.10-13.30  Hanzekoor
13.40-14.00  - 13.40-14.00  Mankracht 13.40-14.00  Kleinkoor MelodySingers
14.10-14.30  Vrouwenkoor Hoge Nood/t 14.10-14.30  Swingshift 14.10-14.30  Popkoor Code Blauw
14.40-15.00  Multiple Voice 14.40-15.00  Cantiamo 14.40-15.00  Out of the Blue
15.00-17.00  Workshop Stemvorming 15.10-15.30  Popkoor Peppersweet 15.10-15.30  Joseph Wresinskikoor
    15.40-16.00  Blent 15.40-16.00  De Koor
    16.10-16.30  Gospelkoor D-Vote 16.10-16.30  Popkoor Hoor Haar
    16.40-17.00  Shantycrew Buitenboord